Uno & Östen Kristiansson pall för Luxus

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, pall, för Luxus, Vittsjö, ek och skinn, sitthöjd ca 42, 50x36 cm

Smärre slitage, smärre repor på skinnet

689267

2019-10-16