Erland Brandt olja på duk

Erland Brandt olja på duk
Erland Brandt olja på duk
Erland Brandt olja på duk
Erland Brandt olja på duk

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERLAND BRANDT, abstrakt komposition, signerad E. Brandt, olja på duk, 69x69 cm

689270

2019-10-16