Falkenbergs Belysning golvlampa

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, modell 7092, Falkenbergs Belysning, fot och delvis skinklädd stomme i massiv mässing, riktbar lamparm, textilklädd pappskärm, undertill märkt FLB, höjd ca 131 cm

Bruksslitage, stötmärken och fläckar förekommer på stommen, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

689275

2019-10-16