Falkenbergs Belysning golvlampa
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, modell 7092, Falkenbergs Belysning, fot och delvis skinklädd stomme i massiv mässing, riktbar lamparm, textilklädd pappskärm, undertill märkt FLB, höjd ca 131 cm
Bruksslitage, stötmärken och fläckar förekommer på stommen, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
689275
2019-10-16