Skrivbordslampa
2019-10-20
689286
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SKRIVBORDSLAMPA, omkr 1900-talets första hälft, metall, emaljerad skärm, höjd ca 46 cm
slitage