Roberto Torregiani

Roberto Torregiani
Roberto Torregiani
Roberto Torregiani
Roberto Torregiani
Roberto Torregiani
Roberto Torregiani

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROBERTO TORREGIANI (född 1946): Komposition, signerad, olja på pannå, ca 36 x 25 cm

689300

2019-10-16