Märkling delar till tågset

Märkling delar till tågset
Märkling delar till tågset
Märkling delar till tågset
Märkling delar till tågset
Märkling delar till tågset
Märkling delar till tågset
Märkling delar till tågset
Märkling delar till tågset
Märkling delar till tågset
Märkling delar till tågset
Märkling delar till tågset
Märkling delar till tågset

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MÄRKLIN Delar till tågset, Tyskland omkring 1900-talets mitt, bland annat, ellok CE800, ellok RES800, ånglok F800, kranvagn 315/2, restaurangvagn 346/2J, Kühlwagen 324, passagerarvagnar 346/5 samt 351, diverse godsvagnar, kranvagn, räls, övergång, transformatorer mm, flertalet originalkartonger medföljer

funktion ej testad, slitage

689306

2019-10-20