Leksaksbjörn på hjul
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BJÖRN på hjul, 1900-talets första hälft, höjd ca 40 cm, längd ca 50 cm
Kuntoraportti
slitage
689307
Päivämäärä:
2019-10-20