Leksaksbjörn på hjul

Leksaksbjörn på hjul
Leksaksbjörn på hjul
Leksaksbjörn på hjul
Leksaksbjörn på hjul
Leksaksbjörn på hjul
Leksaksbjörn på hjul
Leksaksbjörn på hjul
Leksaksbjörn på hjul

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BJÖRN på hjul, 1900-talets första hälft, höjd ca 40 cm, längd ca 50 cm

Kuntoraportti

slitage

689307

Päivämäärä:

2019-10-20