Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JULES SCHYL (1893-1977): Porträtt av kvinna, olja på duk, signerad Schyl smat daterad 1941, ca 70x55 cm
689309
2019-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här