Golvlampa Italien

Golvlampa Italien
Golvlampa Italien
Golvlampa Italien
Golvlampa Italien
Golvlampa Italien
Golvlampa Italien
Golvlampa Italien
Golvlampa Italien
Golvlampa Italien
Golvlampa Italien
Golvlampa Italien
Golvlampa Italien
Golvlampa Italien
Golvlampa Italien

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GOLVLAMPA, Italien, 1900-talets andra hälft, fotbas i travetin, skaft och kupa i kromad metall, längd 105 cm, höjd ca 215 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad

689312

2019-10-19