Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EWALD DAHLSKOG, 5+1, krukor "Tellus", för Bo Fajans, varav en vitglaserad, resterande i grön/grå glasyr, höjd ca 6,5-15 cm
Slitage på insidan av samtliga krukor, mikrofotnagg, smuts
689328
2019-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här