Jonas Ellborg

Jonas Ellborg
Jonas Ellborg
Jonas Ellborg
Jonas Ellborg
Jonas Ellborg
Jonas Ellborg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JONAS ELLBORG(f.1954): "Segel", signerad samt daterad 1992, olja på duk, mått ca 44x55,5 cm

689334

2019-10-16