Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SVEN JONSSON (1902-81): "Aniara", 6 ramade blad, signerade Sven Jonsson, 156/390, färglitografier, varierande mått
Ej examinerade ur ramar
689340
2019-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här