Sven Jonsson Aniara

Sven Jonsson Aniara
Sven Jonsson Aniara
Sven Jonsson Aniara
Sven Jonsson Aniara

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SVEN JONSSON (1902-81): "Aniara", 6 ramade blad, signerade Sven Jonsson, 156/390, färglitografier, varierande mått

Ej examinerade ur ramar

689340

2019-10-16