Klubbat för:
15 000 EUR
Utropspris
6 000 EUR
RUT BRYK, KERAMIKRELIEF, signerad Rut Bryk Arabia, 1970-tal, mosaik-komposition i turkos och vit biskvi, 74 x 74 cm
Fuktskador i faneret
689345
2019-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här