Keramik av Rut Bryk

Keramik av Rut Bryk
Keramik av Rut Bryk
Keramik av Rut Bryk
Keramik av Rut Bryk
Keramik av Rut Bryk
Keramik av Rut Bryk

Klubbat för:

15 000 EUR

Utropspris

6 000 EUR

RUT BRYK, KERAMIKRELIEF, signerad Rut Bryk Arabia, 1970-tal, mosaik-komposition i turkos och vit biskvi, 74 x 74 cm

Fuktskador i faneret

689345

2019-11-03