Ragnar Persson oljemålning
Valmis
2019-10-16
689357
| Korkein tarjous | 2 800 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
RAGNAR PERSSON (1905-1993): Figurkomposition, monogramsignerad RP, signerad Ragnar Persson 1976 á tergo, olja på pannå, ca 33x41 cm