Itsu vägglampa

Itsu vägglampa
Itsu vägglampa
Itsu vägglampa
Itsu vägglampa
Itsu vägglampa
Itsu vägglampa

Klubbat för:

340 EUR

Utropspris

400 EUR

VÄGGLAMPA, tillverkad av Itsu, mässing, höjd 33 cm, 1950-tal.

Sedvanligt slitage.

689358

2019-11-03