Gungun malm "Raseri"
2019-10-18
689359
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GUNGUN MALM: "Raseri", väggbonad, textil, monogramsignerad GG- 77, etikettmärkt Kjoltygen vävatelje, Solna, mått ca 140x125 cm
Smärre slitage