Gungun malm "Raseri"

Gungun malm
Gungun malm
Gungun malm
Gungun malm
Gungun malm
Gungun malm
Gungun malm
Gungun malm

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUNGUN MALM: "Raseri", väggbonad, textil, monogramsignerad GG- 77, etikettmärkt Kjoltygen vävatelje, Solna, mått ca 140x125 cm

Smärre slitage

689359

2019-10-18