Staffan Hallström oljemålning

Staffan Hallström oljemålning
Staffan Hallström oljemålning
Staffan Hallström oljemålning
Staffan Hallström oljemålning
Staffan Hallström oljemålning
Staffan Hallström oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Komposition, monogramsignerad och daterad SH -61, olja på duk, ca 31x33 cm

689367

2019-10-16