Officerssvärd Finland

Officerssvärd Finland
Officerssvärd Finland
Officerssvärd Finland
Officerssvärd Finland
Officerssvärd Finland
Officerssvärd Finland
Officerssvärd Finland
Officerssvärd Finland
Officerssvärd Finland
Officerssvärd Finland

Klubbat för:

300 EUR

Utropspris

400 EUR

OFFICERSSVÄRD, Finland, modell 22, 1900-talets andra hälft, förgyllt mässingfäste, klingan märkt E & F Hörster Solingen, svartmålad metallbalja, portopé, längd 96 cm, klinga 81 cm

lätt slitage

689409

2019-10-16