Officerssvärd Finland
Klubbat för:
300 EUR
Utropspris
400 EUR
OFFICERSSVÄRD, Finland, modell 22, 1900-talets andra hälft, förgyllt mässingfäste, klingan märkt E & F Hörster Solingen, svartmålad metallbalja, portopé, längd 96 cm, klinga 81 cm
lätt slitage
689409
2019-10-16