Beatrice Cenci efter Reni oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), kopia efter Reni: Beatrice Cenci, olja på koppar, ca 23x17 cm

689426

2019-10-24