Imre Gergely oljemålning

Imre Gergely oljemålning
Imre Gergely oljemålning
Imre Gergely oljemålning
Imre Gergely oljemålning
Imre Gergely oljemålning
Imre Gergely oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

IMRE GERGELY (1868-1952): Flickor på blomsteräng, signerad, olja på duk, ca 30x42 cm

689436

2019-10-24