Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FOLKE OHLSSON, fåtölj, "USA 75", Dux, stomme i teak, lösa sittplymåer, textilklädsel, sitthöjd 42 cm
Skador: Bruksslitage
689438
2019-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här