Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJ med FOTPALL, 1900-talets andra hälft, textilklädd i "Lotus" av Estrid Ericson, sitthöjd ca 45 cm
Slitage på textil i form av fläckar
689444
2019-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här