Benrt Ringqvist oljemålning

Benrt Ringqvist oljemålning
Benrt Ringqvist oljemålning
Benrt Ringqvist oljemålning
Benrt Ringqvist oljemålning
Benrt Ringqvist oljemålning
Benrt Ringqvist oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERNT RINGQVIST (1917-1966): Interiör med kvinna, monogramsignerad BR, olja på papper, uppklistrad, ca 40 x 36 cm

Skador i övre hörnen

689452

2019-10-19