1-par fåtöljer från Dux

1-par fåtöljer från Dux
1-par fåtöljer från Dux
1-par fåtöljer från Dux
1-par fåtöljer från Dux
1-par fåtöljer från Dux
1-par fåtöljer från Dux
1-par fåtöljer från Dux
1-par fåtöljer från Dux
1-par fåtöljer från Dux
1-par fåtöljer från Dux
1-par fåtöljer från Dux
1-par fåtöljer från Dux

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, Dux, 1940-tal, stomme i bok, sitthöjd ca 41 cm

Slitage på klädsel

689455

2019-10-18