Dockskåp Lundby
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DOCKSKÅP, "Lundby", 1970-tal, med belysning 4 våningar med balkong, medföljer tidsenliga inne och utemöbler samt diverse tillbehör, längd ca 80, 70x26 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, elen saknar transformator,
689467
2019-10-18