Dockskåp Lundby

Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOCKSKÅP, "Lundby", 1970-tal, med belysning 4 våningar med balkong, medföljer tidsenliga inne och utemöbler samt diverse tillbehör, längd ca 80, 70x26 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad, elen saknar transformator,

689467

2019-10-18