Klädhängare "Dekorativ"
Closed
2019-10-18
689482
| Sold for | 1 100 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
KLÄDHÄNGARE, "Dekorativ", 1900-talets mitt, mässing samt furu, Skoglundsmetallgjuteri, Anderstorp, ca 79x16 cm
Etikett saknas, smärre bruksslitage