Olle Zetterquist akvarell

Olle Zetterquist akvarell
Olle Zetterquist akvarell

Klubbat för:

3 200 SEK

1 500 SEK

OLLE ZETTERQUIST (född 1927): Komposition, signerad samt daterad Olle Zetterqvist 1965, akvarell, 60x47 cm

689487

2019-10-16