Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATSALSMÖBLEMANG, Italien, 1970/80-tal, underrede i kromat stålrör, 4 st karmstolar med rottingsits, bord höjd ca 74 cm, skiva ca 90x145 cm
Lagad skiva, kamstolar med repor/slitage
689502
2019-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här