Matsalsmöblemang Italien

Matsalsmöblemang Italien
Matsalsmöblemang Italien
Matsalsmöblemang Italien
Matsalsmöblemang Italien
Matsalsmöblemang Italien
Matsalsmöblemang Italien
Matsalsmöblemang Italien
Matsalsmöblemang Italien
Matsalsmöblemang Italien
Matsalsmöblemang Italien
Matsalsmöblemang Italien
Matsalsmöblemang Italien

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSALSMÖBLEMANG, Italien, 1970/80-tal, underrede i kromat stålrör, 4 st karmstolar med rottingsits, bord höjd ca 74 cm, skiva ca 90x145 cm

Lagad skiva, kamstolar med repor/slitage

689502

2019-10-21