Vägghyllor 1960-tal

Vägghyllor 1960-tal
Vägghyllor 1960-tal
Vägghyllor 1960-tal
Vägghyllor 1960-tal
Vägghyllor 1960-tal
Vägghyllor 1960-tal
Vägghyllor 1960-tal
Vägghyllor 1960-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGHYLLOR, 2 st, ca 1960-tal, gavlar klädda i svart plast, hyllplan fanerade i teak, gavlarnas höjd ca 76 cm

689504

2019-10-16