Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL MALMSTEN, soffbord, "Samsas", Carl Löfving & Söner, Tibro, stjärnfaner i valnöt, märkt, diameter 99 cm, höjd 52,5 cm.
Bruksslitage. Troligen avkortade ben.
689511
2019-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här