Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
TAPIO WIRKKALA, (32) delar av glasservis "Gaissa", för Iittala, bestående av 8 ölglas, 8 drinkglas, 16 whiskyglas, höjd ca 14-7 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre bruksslitage, smuts, smärre repor
689512
2019-10-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner