Leonard Wiedh oljemålning

Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEONARD WIEDH, olja på duk, signerad. vinterlandskap, bildmått 72x128 cm

Mindre fläckar

689517

2019-10-18