Klubbat för:
3 200 SEK
3 500 SEK
LOUIS VUITTON, "Keepall 55", modell "874", weekendbag, monogramcanvas och detaljer i kärnläder, 1980-tal, ca 28x55x25 cm
Bruksslitage, lädret med patina, ställvis med krackelyr
689521
2019-10-20