Louis Vuiton weekendbag

Louis Vuiton weekendbag
Louis Vuiton weekendbag
Louis Vuiton weekendbag
Louis Vuiton weekendbag
Louis Vuiton weekendbag
Louis Vuiton weekendbag
Louis Vuiton weekendbag
Louis Vuiton weekendbag
Louis Vuiton weekendbag
Louis Vuiton weekendbag

Klubbat för:

3 200 SEK

3 500 SEK

LOUIS VUITTON, "Keepall 55", modell "874", weekendbag, monogramcanvas och detaljer i kärnläder, 1980-tal, ca 28x55x25 cm

Bruksslitage, lädret med patina, ställvis med krackelyr

689521

2019-10-20