Simone de Dardel oljemålning
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SIMONE DE DARDEL (1913-1996): Stilleben med vas och frukter på bord, signerad och daterad Simone de Dardel, olja på duk, ca 50x61 cm
Kuntoraportti
689537
Päivämäärä:
2019-10-16