Simone de Dardel oljemålning

Simone de Dardel oljemålning
Simone de Dardel oljemålning
Simone de Dardel oljemålning
Simone de Dardel oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SIMONE DE DARDEL (1913-1996): Stilleben med vas och frukter på bord, signerad och daterad Simone de Dardel, olja på duk, ca 50x61 cm

Kuntoraportti

689537

Päivämäärä:

2019-10-16