Sigurd Möller oljemålning

Sigurd Möller oljemålning
Sigurd Möller oljemålning
Sigurd Möller oljemålning
Sigurd Möller oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

SIGURD MÖLLER (1895-1984): Båtar i skymning, signerad Möller, olja på pannå, ca 28x30,5 cm

689546

2019-10-16