Lammhults karmstolar

Lammhults karmstolar
Lammhults karmstolar
Lammhults karmstolar
Lammhults karmstolar
Lammhults karmstolar
Lammhults karmstolar
Lammhults karmstolar
Lammhults karmstolar
Lammhults karmstolar
Lammhults karmstolar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÖRJE LINDAU & BO LINDEKRANTZ, "Bobbi", karmstolar, 4 st, Lammhults, stomme i trä och förkromade stålrör, på hjul, klädda i lila textil, undertill stämplade "Lammhults", sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, dammiga

689550

2019-10-20