Oljemålning 1700-tal

Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSNTÄR (1700-tal): Johannes Döparen, olja på duk, ca 48x39 cm

Retuscher, lagningar, slitage

689582

2019-10-23