Roj Friberg blyerts

Roj Friberg blyerts
Roj Friberg blyerts

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ROJ FRIBERG (född 1934): Figurkomposition, monogramsignerad och daterad RF -65, blyerts, 61x88 cm

689590

2019-10-16