Fällstolar 1 par

Fällstolar 1 par
Fällstolar 1 par
Fällstolar 1 par
Fällstolar 1 par
Fällstolar 1 par
Fällstolar 1 par
Fällstolar 1 par
Fällstolar 1 par

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

FÄLLSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, kromad stomme, sits i konstläder, sitthöjd 47 cm

Kuntoraportti

Slitage

689595

Päivämäärä:

2019-10-16