Fällstolar 1 par
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
FÄLLSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, kromad stomme, sits i konstläder, sitthöjd 47 cm
Kuntoraportti
Slitage
689595
Päivämäärä:
2019-10-16