Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATBORD, 1970-tal, runt, vitlackerad trumpetfot, höjd ca 72, diameter 110 cm.
Bruksslitage. Renoverat. Skiva med rispor.
689596
2019-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här