Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, 1970-tal, runt, vitlackerad trumpetfot, höjd ca 72, diameter 110 cm.

Bruksslitage. Renoverat. Skiva med rispor.

689596

2019-10-16