Carl Fredrik Reuterswärd litografier

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): (2) Kompositioner, signerade Reutersvärd, numrerade 90/200 respektive 93/200, färglitografier, ramade, bildyta ca 85x59 cm

689617

2019-10-16