Böcker Sven Hedin

Böcker Sven Hedin
Böcker Sven Hedin
Böcker Sven Hedin
Böcker Sven Hedin

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN HEDIN, 7 volymer, reseberättelser mm, bla Mount Everest och andr asiatiska problm, Bonnier 1922, Katalog från Hedinutställningen 1954, En levnadteckning, Bonnier 1920, Jehol Kejsar-staden, Lars Hökbergs Bokförl. 1931 med deikation

Slitage och skador

689618

2019-10-23