Rogerts Bondesson oljemålning

Rogerts Bondesson oljemålning
Rogerts Bondesson oljemålning
Rogerts Bondesson oljemålning
Rogerts Bondesson oljemålning
Rogerts Bondesson oljemålning
Rogerts Bondesson oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROGERTS BONDESSON (född 1950): "Gammalt hus", signerad, olja på duk, ca 88x98 cm

689623

2019-10-18