Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ILKA PÄRNI (född 1959): 3 abstrakta kompositioner, signerad samt daterad 05 samt 06, numrerade 24/50, 26/60, 29/60, färglitografier, mått ca 59x5 cm
Ej examinerade ur ramar
689631
2019-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här