Ilka Pärni färlitografier

Ilka Pärni färlitografier
Ilka Pärni färlitografier

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ILKA PÄRNI (född 1959): 3 abstrakta kompositioner, signerad samt daterad 05 samt 06, numrerade 24/50, 26/60, 29/60, färglitografier, mått ca 59x5 cm

Ej examinerade ur ramar

689631

2019-10-18