Eva Ström Svensson stilleben

Eva Ström Svensson stilleben
Eva Ström Svensson stilleben
Eva Ström Svensson stilleben
Eva Ström Svensson stilleben
Eva Ström Svensson stilleben
Eva Ström Svensson stilleben

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVA STRÖM SVENSSON (född 1948): Stilleben med tre lökar och en flaska, signerad, olja på duk, mått ca 39x46 cm

689635

2019-10-18