Gripsholmsstolar

Gripsholmsstolar
Gripsholmsstolar
Gripsholmsstolar
Gripsholmsstolar
Gripsholmsstolar
Gripsholmsstolar
Gripsholmsstolar
Gripsholmsstolar

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, sk. Gripsholmsmodell, lösa plymåer, rutig bomullsklädsel, sitthöjd ca 45 cm

Lättare bruksslitage

689645

2019-10-16