Hummel figuriner

Hummel figuriner
Hummel figuriner
Hummel figuriner
Hummel figuriner
Hummel figuriner
Hummel figuriner
Hummel figuriner
Hummel figuriner
Hummel figuriner
Hummel figuriner
Hummel figuriner
Hummel figuriner

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOEBEL, Hummel, 13 figuriner, polykromt bemålat och glaserat flintgods, olika modeller, stämplade undertill, höjd ca 7-13 cm

Enstaka nagg kan förekomma

689651

2019-10-16