Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GOEBEL, Hummel, 13 figuriner, polykromt bemålat och glaserat flintgods, olika modeller, stämplade undertill, höjd ca 7-13 cm
Enstaka nagg kan förekomma
689651
2019-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här