Remmare eiswein

Remmare eiswein
Remmare eiswein
Remmare eiswein
Remmare eiswein
Remmare eiswein
Remmare eiswein

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

REMMARE,10 st, liten modell, för eiswein, glas tonat i olika färger, 1900-talets första hälft, sannolikt Trelleborgs glasbruk, höjd ca 12 cm

Bruksspår, 1 glas med liten spricka/nagg

689654

2019-10-16