Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
REMMARE,10 st, liten modell, för eiswein, glas tonat i olika färger, 1900-talets första hälft, sannolikt Trelleborgs glasbruk, höjd ca 12 cm
Bruksspår, 1 glas med liten spricka/nagg
689654
2019-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här