Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
RICHARD RYAN (född 1974): "The Manhattan Octaves", signerad och numrerad 216/250, silkscreen, bladstorlek ca 34x48 cm
Zustandsbeschreibung
689663
2019-10-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner